Co ma do zaoferowania
biuro tłumaczeń Linguaforum?

tłumaczenie i lokalizacja

wszystkie tłumaczenia w jednym miejscu

Szeroka oferta językowa i szybkie terminy realizacji tłumaczenia

tłumaczenie specjalistyczne przysięgłe

Tłumaczenie zwykłe i specjalistyczne realizujemy w 92 językach

tłumacz przysięgły języka japońskiego tłumacz przysięgły japoński tłumaczenia przysięgłe japoński tłumacz przysięgły japoński tłumacz japońsko polski tłumacz polsko japoński

Tłumaczenie przysięgłe
realizujemy w 55 językach

ekspres

Tłumaczenie ekspresowe realizujemy nawet tego samego dnia

Oferta i jednocześnie misja

Tłumaczenia oraz lokalizacja usług, produktów i gier.
Przetłumaczymy dla Ciebie cały świat!

Fajnie, że
jesteś z nami
traducciones en portugués traducir documento del portugués
Bo liczysz się Ty!

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Chętnie też doradzimy jeżeli nie masz pewności co dokładnie masz przetłumaczyć. 

Qui rogat, non errat. Kto pyta nie błądzi.

Pamiętaj, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. A my staramy się zawsze odpowiedzieć najmądrzej jak potrafimy. Zawsze staramy się doradzić najlepiej jak potrafimy. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny oraz z należytym szacunkiem.

Misja
biura tłumaczeń
Linguaforum

tłumaczenie symultaniczne tłumacz symultaniczny

Rzetelność i najwyższa jakość

Naszą misją jest rzetelne doradzenie i wykonywanie tłumaczeń na najwyższym poziomie. Oferta biura tłumaczeń skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do małych i dużych firm oraz instytucji rządowych i pozarządowych. Od 2006 roku realizujemy z powodzenie zarówno małe tłumaczenia jak i duże projekty tłumaczeniowe. 

Wykonujemy tłumaczenie pisemne oraz ustne. W obydwu przypadkach możesz wybrać między tłumaczeniem zwykłym czy specjalistycznym lub tłumaczeniem przysięgłym, czyli tłumaczeniem uwierzytelnionym przez tłumacza przysięgłego z listy Ministerstwa Sprawiedliwości.

Każda wycena tłumaczenia jest u nas bezpłatna. Gwarantujemy również, że nie będzie dla Ciebie niemiłych niespodzianek po realizacji tłumaczenia. Ceny, które podajemy przez realizacją tłumaczenia są cenami gwarantowanymi. 

Poufność i bezpieczeństwo danych
tłumaczenia ekspresowe bezpieczne tłumacz przysięgły
Bezpieczeństwo danych jest najważniejsze

Nie musisz się martwić o poufność oraz bezpieczeństwo danych. Materiały do tłumaczenia oraz Twoje dane są traktowane jako poufne. Wprowadziliśmy szereg procedur oraz zabezpieczeń, które sprawiają, że wszystkie dane przechowywane w naszym biurze tłumaczeń są bezpieczne. Po realizacji zlecenia wszystkie dane są natychmiast w bezpieczny sposób usuwane.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało tłumaczenie?

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia!
W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
Linguaforum

Twoje osobiste biuro tłumaczeń za rogiem

Nieważne gdzie jesteś. Biuro tłumaczeń Linguaforum zawsze jest blisko. Każde tłumaczenie zrealizujemy online. Zrób zdjęcie dokumentom i wyślij do nas mailem lub przez formularz kontaktowy. Kliknij w przycisk „ZAMÓW WYCENĘ TŁUMACZENIA” i przekonaj się jak łatwo możesz zlecić tłumaczenie.

na każdym etapie współpracy wiesz na czym stoisz

Najczęściej zamawiane tłumaczenie

gra

Tłumaczenie gier komputerowych oraz lokalizacja aplikacji i oprogramowania polega na przygotowaniu wersji językowej dla nowego kraju.

www

Tłumaczenie strony www to złożony proces, który składa się z tłumaczenia, copywritingu, lokalizacji oraz SEO pod kątem nowej wersji językowej strony internetowej.

pozycjonowanie

Autorska i innowacyjna usługa, łącząca tłumaczenie strony www, copywriting, lokalizację produktu oraz optymalizacje strony www pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce. 

lokalizacja produktu i multimediów

Lokalizacja produktu jest jednym z najważniejszych elementów strategii sprzedaży w nowym kraju. Obecnie większość marketingu opiero się o nowe technologie. 

Tłumaczenie dokumentów samochodowych dowód rejestracyjny

Po sprowadzeniu pojazdu z zagranicy należy przetłumaczyć dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz fakturę zakupu lub umowę kupna sprzedaży

Dokumenty celne z Grecji tłumacz grecko polski Tłumacz przysięgły języka greckiego Tłumacz przysięgły grecki Tłumaczenie uwierzytelnione z greckiego Tłumaczenie przysięgłe z języka greckiego Tłumacz języka greckiego

Przy przeprowadzce do innego kraju lub gdy urodzi Ci się dziecko zagranica konieczne jest tłumaczenie aktu urodzenia

traducir diploma traducir diplomado al inglés traducir título traducir título universitario al inglés

Przy przeprowadzce do innego kraju i chęci kontynuacji nauki konieczne jest tłumaczenie świadectwa szkolnego. Warto sprawdzić czy dodatkowo nie będzie wymagana legalizacja dokumentu.

tłumaczenia covid

Gdy zachorujesz zagranicą lub gdy pracujesz zagranica i zachorujesz w Polsce Twój pracodawca będzie wymagał tłumaczenia zwolnienia lekarskiego

KRS tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenie KRS lub umowy Spółki możemy być wymagane w przypadku nawiązaniu współpracy z zagraniczną firmą lub przy składaniu oferty przetargowej zagranicą.

004-online service

Sprowadziłeś urządzenie z zagranicy i instrukcja obsługi jest tylko w obcym języku? Chcesz sprzdać swoje urządzenie na zagranicznym rynku? Przetłumacz instrukcje obsługi.

010-id card

Po przeprowadzeniu się do innego kraju chcesz nadal posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdu? Konieczne jest tłumaczenia prawa jazdy. Przepisy w poszczególnych krajach będą się różnić, więc warto najpierw sprawdzić jakie są wymagania.

Tłumaczenie PIT przysięgłe zeznania podatkowego podatki

Jeżeli pracujesz zagranicą to w niektórych określonych sytuacjach masz obowiązek składania zagranicznego pitu wraz z tłumaczeniem w urzędzie skarbowy. Gdy ubiegasz się o kredyt bank może poprosić o tłumaczenie przysięgłe pitu.

My swoje chwalimy

Kilka liczb o biurze tłumaczeń Linguaforum

Każdy klient jest najwazniejszy, ale najbardziej cenimy klientów, którzy do nas powracają. To oznacza dla nas, że przy pierwszym zleceniu wszystko wykonaliśmy z należytą starannoiscią i klient jest zadowolony z naszych usług.

Stali klienci mogą liczyć u nas na atrakcyjny pakiet rabatów oraz priorytetowe traktowanie w realizacji tłumaczeń ekspresowych.

Liczba zadowolonych klientów 100%
Liczba powracających klientów 94%
Liczba stałych klientów 52%

Ile kosztuje tłumaczenie?

Darmowa wycena tłumaczenia