//wp-content/themes/linguaforum/page.php
  +48 600 00 44 66
 

NASZA OFERTA

TŁUMACZENIE & LOKALIZACJA PRODUKTU

..to właśnie biuro tłumaczeń LINGUAFORUM. Twoje zlecenie jest w dobrych rękach – zapewniamy terminowość i najwyższą jakość oferowanych usług. Solidność to nasza marka – profesjonalnie i za konkurencyjne ceny wykonujemy tłumaczenia, w ponad 70 językach świata.

SZYBKIE TŁUMACZENIA

Bezpłatna wycena zamówienia. Szybkie terminy realizacji.

­­PROMOCJA I RABATY

Zależy nam na stałej współpracy – dla stałych klientów atrakcyjny system rabatów.

­LOKALIZACJA JĘZYKOWA PRODUKTU

Posiadasz świetny produkt? My pomożemy Ci go sprzedać!
W dobie wszechobecnego Internetu warto rozszerzyć swoja ofertę na rynki zagraniczne. Żeby przekaż handlowy był skuteczny oferta wymaga lokalizacji językowej produktu. Polega to m.in. na przystosowania tekstu do potrzeb danego kraju i adoptacji kulturowej. Cały proces jest poprzedzony gruntowną analizą kulturową rynku docelowego w celu przystosowania produktu do potrzeb lokalnego rynku. To jest właśnie lokalizacja produktu.

­TŁUMACZENIE DOWODU REJESTRACYJNEGO

i pozostałych dokumentów do pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Komplet dokumentów (dowód rejestracyjny, umowa kupna sprzedaży, zaświadczenie o wyrejestrowaniu samochodu, karta pojazdu itp.)
Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów pojazdu. Gwarantujemy Tobie, że urząd celny nie będzie miał podstaw do odrzucenia dokumentów
Zachęcamy importerów pojazdów mechanicznych do nawiązania stałej współpracy. Oferujemy atrakcyjne ceny i dostawę przetłumaczonych dokumentów do siedziby Twojej firmy.

TŁUMACZENIA DO TATUAŻY

Chcesz sobie zrobić tatuaż i chcesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie fraza została właściwe przetłumaczona?
Tatuaż to osobista i przemyślana decyzja na całe życie. Tak samo jak wybierasz odpowiednie studio tatuaży, żeby dziara była najwyższej jakości, tak samo tłumaczenie tatuażu powinno być bezbłędne. Nie korzystaj z Google translate. Biuro tłumaczeń LinguaForum dysponuje doświadczonymi tłumaczami, którzy bezbłędnie przełożą każdy cytat, każde powiedzenie lub wybrane przez Ciebie motto życiowe na popularne języki jak np. hebrajski, łacinę, japoński, chiński lub perski. Tłumaczenia takie możemy wykonać w różnych czcionkach i formatach, tak aby studio tatuażu mogło to przełożyć na Twoje ciało.
Profesjonalne tłumaczenia tatuaży wykonujemy już od 50zł netto. Za dodatkową opłatą. Istnieje również opcja zaangażowania kaligrafa, który zastosuje odpowiednie czcionki dla danego języka.

PRACA ZA GRANICĄ

Chcąc rozpocząć pracę za granicą warto wybrać się w miejsce docelowe z przetłumaczonymi dokumentami. Oferujemy tanie i szybkie tłumaczenia przysięgłe takich dokumentów jak: świadectwa ukończenia szkoły zawodowej, świadectwa maturalne, dyplomy ukończenia kursów doszkalających, prawa jazdy, uprawnienia do maszyn budowalnych, dyplomy ukończenia studiów, akty urodzenia i ślubu.
Rynki pracy są dla Polaków otwarte w coraz większej liczbie Państw. Czy wiedziałeś, że Polscy pracownicy niemal w każdym kraju na świecie mogą legalnie podejmować pracę, jeżeli spełnią określone wymagania państwa, w którym chcieliby podjąć zatrudnienie? Najprościej i bez żadnych dodatkowych pozwoleń Polakom znaleźć pracę jednak w Unii Europejskiej.

Obecnie Polacy mogą pracować legalnie w  następujących krajach:
Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania (przepisy unijne nie dotyczą jednak Grenlandii i Wysp Faro), Estonia, Finlandia, Francja (także terytorium Reunion, Martynika, Gwadelupa i Gujana Francuska), Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia (należąca do Europejskiego Obszaru Gospodarczego), Litwa, Liechtenstein (należący do Europejskiego Obszaru Gospodarczego), Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia (należąca do Europejskiego Obszaru Gospodarczego), Portugalia (także na Maderze i na Azorach), Słowacja, Słowenia, Szwajcaria (posiadająca status obserwatora w Europejskim Obszarze Gospodarczym), Szwecja, Włochy, Wielka Brytania (także obszar Gibraltaru), Węgry.

Tłumaczymy – teksty techniczne, architektoniczne, budowlane, instrukcje obsługi, podręczniki, zestawienia finansowo-księgowe, opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty, pozwy, wyroki, pełnomocnictwa, przepisy prawne, materiały szkoleniowe, teksty ekonomiczne, bilanse, zestawienia, rozliczenia podatkowe, teksty literackie, teksty informatyczne, oprogramowania, programy edukacyjne, dysertacje naukowe, dokumenty samochodowe, materiały reklamowe i promocyjne, oferty biznesowe, korespondencję handlową, dokumenty urzędowe, świadectwa szkolne, zaświadczenia zawodowe, CV, korespondencję elektroniczną, korespondencję tradycyjną, referencje, świadectwa pracy, dokumenty medyczne.

Tłumaczenia – pisemne przysięgłe, pisemne zwykłe, ustne przysięgłe, ustne zwykłe.