Praktyki studenckie

BIURO TŁUMACZEŃ praktyki

Praktyki dla studentów w biurze tłumaczeń

Czołem studentko, czołem studencie! Praktyki dla studentów to często nudny obowiązek podczas studiów. Praktyki tłumaczeniowe w miłej i chillowej atmosferze? Jeżeli szukasz przyjemnych praktyk studenckich, przy okazji których czegoś się nauczysz, to trafiłeś idealnie. Praktyki w biurze tłumaczeń dla studentów nie muszą być nudne, ponieważ to Ty jesteś kowalem swego losu.

Praktyki studenckie

Praktyki dla studentów u nas w zasadzie nie różnią się od praktyk w innych miejscach. Codziennie będziesz parzyć kawę, robić nikomu niepotrzebne rzeczy, nosić zakurzone dokumenty do archiwum i wychwalać, że Prezes danego dnia założył wyjątkowo szykowną koszulę.

Oczywiście to żart!! 😊

Nasza firma zajmuje się różnymi dziedzinami. Znajdziemy takie zajęcie dla Ciebie, które sprawi, że praktyki studenckie miną Ci w miłej atmosferze. Możesz u nas odbyć praktyki w różnych dziedzinach.

Poznasz tajne techniki SEO i copywritingu. Nauczymy Ciebie obsługi profesjonalnych programów takich jak Senuto czy Planer Słów Kluczowych Google.

Nie zwlekaj, tylko zapisz się już teraz na wyjątkowe praktyki dla studentów. Obowiązkowe praktyki odbyć i tak musisz, ale tylko od Ciebie zależy czy będzie to czas stracony, czy nie.

Praktyki językowe

Jak się zgłosić na praktyki dla studentów?

Nie ma nic prostszego. Wejdź na nasz profil Facebookowy, polub naszą stronę, udostępnij na swoim profilu jakikolwiek nasz post i napisz do nas maila (na adres biuro@linguaforum.eu), że chcesz odbyć praktyki studenckie.

Praktyki dla studentów organizujemy przez cały rok. 

Jak się dostać na praktyki dla studentów w biurze tłumaczeń Linguaforum?

3 KROKI
1. Polub nas na Facebooku

Wejdź na nasz profil Facebookowy i polub nasz fanpage. 

2. UDOSTĘPNIJ POST

Udostępnij dowolnie wybrany post z naszego fanpage na swoim profilu facebookowym.

3. WEJDź NA STRONĘ WWW.ROZKMINKI.PL

Wejdź na stronę www.rozkminki.pl i przeczytaj dokładniejszy opis praktyk.

Praktyki w biurze tłumaczeń i sprawy istotne

Na czym polegają praktyki studenckie w naszym biurze tłumaczeń?

praktyki studenckie, staże dla studentów, praktyki dla studentów, praktyki tłumaczeniowe, praktyki w biurze tłumaczeń, praktyki biuro tłumaczeń

Jak wyglądają praktyki studenckie w biurze tłumaczeń Linguaforum?

Wiele zależy od Ciebie, od Twoich chęci, Twojej wyobraźni i ambicji. My wskażemy Ci drzwi, ale to Ty musisz je otworzyć. Miej otwarty umysł, a to, co wyciągniesz z praktyk u nas, może zaowocować w przyszłości. Od lat pomagamy studentom w zaliczaniu obowiązkowych praktyk studenckich. My też kiedyś byliśmy studentami, więc wiemy, jak to wygląda. Zgłoś się do nas i dopasujemy Twoje cele i ambicje do naszych możliwości. Praktyki studenckie można u nas odbywać jako praktyki stacjonarne lub online. Czy to nie czad? 😃

Jaki kierunek studiów powinienem studiować?

W zasadzie nie ma ograniczeń co do kierunków studiów. Prawie każdy ma możliwość odbycia praktyk. Mogą to być praktyki tłumaczeniowe. No może nie za bardzo mielibyśmy coś do zaoferowania studentom biotechnologii lub chemii molekularnej, chociaż… 😊 

Preferowane kierunki studiów to wszystkie kierunki lingwistyczne, marketing, dziennikarstwo oraz różne kreatywne kierunki. Napisz do nas i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj polubić nasz profil na Facebooku i udostępnić post na swoim profilu 😉

Daj cynk w sekretariacie w swojej uczelni lub swoim znajomym. Może ktoś inny też chciałby odbyć praktyki studenckie!?

W oczekiwaniu na praktyki studenckie

Możesz się zapoznać z naszym blogiem

Grafika ukazująca języki świata, jakimi ludzie na świecie się posługują

Wszystkie Języki Świata

Wszystkie języki świata Języki świata stanowią fascynujące i złożone spektrum ludzkiej komunikacji, odzwierciedlające bogactwo kulturowe i historyczne różnych społeczności. W tym artykule przyjrzymy się różnorodności

Read More »
zapożyczenia z języka francuskiego, galicyzmy, francuskie wyrazy w języku polskim

Czy znasz te zapożyczenia z języka francuskiego?

Często nie jesteśmy świadomi, że korzystamy z zapożyczeń z języka francuskiego, ponieważ są one tak bardzo zakorzenione w języku polskim. Niektóre francuskie słowa bywają wręcz nierozpoznawalne. W tym artykule znajdziesz kilkanaście powszechnych zapożyczeń z francuskiego i ich francuskie odpowiedniki. A Ty, jakie znasz najciekawsze przykłady zapożyczeń z języka francuskiego?

Read More »

Brytyjski i amerykański angielski: Porównanie

Bardzo często oglądając filmy zza oceanu lub słuchając materiałów w internecie po angielsku nie skupiamy się na tym, że używane są jego różne odmiany, ani nie zastanawiamy się skąd pochodzi każda z nich. Osoby bardziej wnikliwe zauważą, że da się znaleźć wiele różnic językowych między obydwiema odmianami angielskiego. Jak zatem rozróżnić angielski amerykański i angielski brytyjski w wersji pisanej jak i mówionej?

Read More »
accent; pronunciation; English

Jak pozbyć się akcentu w języku angielskim?

Chyba większość z nas kiedyś znalazła się w sytuacji, w której ktoś nazwał nasz akcent w angielskim sztywnym i twardym. Niestety, jako Polacy, mamy tendencję do wymowy niektórych głosek bez ich zmiękczania. Poprawienie swojego akcentu nie jest jednak niemożliwe. Wystarczy poznać i przestrzegać kilku zasad, które pomogą brzmieć bardziej płynnie i profesjonalnie.

Read More »