TŁUMACZENIE ONLINE

Zleć tłumaczenie online

Tłumaczenia online
w 127 językach

Coraz więcej spraw życia codziennego załatwisz online. Zakupy w większości sklepów spożywczych możesz zrobić online, jedzenie w restauracjach zamówisz online przez najróżniejsze aplikacje, recepty na leki są wystawiane online, a w niektórych sytuacjach nawet wizyty lekarskie odbywają się online. Dlaczego więc nie zamówisz również tłumaczenia online?

tłumaczenie online

Tłumaczenie Online

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami, żeby omówić Twoje tłumaczenie. Z przyjemnością podpowiemy jak w kilku prostych krokach zamówisz tłumaczenie online. Bez wyjątku każde tłumaczenie zamówisz i zrealizujesz u nas online – bez wychodzenia z domu lub biura. Nie musisz nigdzie dojeżdżać i tracić czasu.

Tłumaczenia Online

Jak zamówić tłumaczenie online?

Tłumaczenie online - pisemne

Wysyłasz nam tekst źródłowy w dowolnym formacie. Może to być Word, Excel, dowolny plik tekstowy, pdf, grafika czy nawet zdjęcie. Poradzimy sobie z każdym formatem dokumentu.

Wysyłasz nam zdjęcia lub skan dokumentu, których chcesz przetłumaczyć. Masz w telefonie aparat fotograficzny? Zrób nim zdjęcia i wyślij nam mailem z telefonu na adres biuro@linguaforum.eu 

Tłumaczenie online - ustne

Wyślij nam opis wydarzenia do którego chcesz zamówić tłumacza ustnego. Przeanalizujemy Twoje zapytanie i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

3 PROSTE KROKI

ZAMÓW TŁUMACZENIE ONLINE

1. Wyślij zdjęcie/SKAN/OPIS WYDARZENIA do darmowej wyceny*

Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe online?
Masz telefon z aparatem fotograficznym?

 • Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć
 • Wyślij zdjęcie dokumentów przez formularz kontaktowy lub mailem na adres biuro@linguaforum.eu

Podpowiedź:
W telefonie masz skonfigurowanego maila, z ktorego mozesz wysłać do nas zdjęcia dokumentów

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą onlilne
3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu. Tłumaczenie przysięgłe otrzymasz kurierem lub poleconym priorytetem. Tłumaczenie zwykłe wyślemy mailem. 

Gwarantujemy najlepsze w Polsce ceny za tłumaczenie online

  Wybierz rodzaj tłumaczenia

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Chcesz zamówić tłumaczenie online?

  Masz pytania?

  kilka artykułów z naszego Bloga, które mogą Cię zainteresować.

  Jak zamówić tłumaczenie online?

  Zamów tłumaczenie online w 3 prostych krokach

  wyślij dokument

  WYŚLIJ DOKUMENT DO DARMOWEJ WYCENY

  Wyślij nam dokument w dowolnej formie (np. PDF, jpg, Word, skan). Możesz też zrobić zdjęcie dokumentom. W przypadku tłumaczeń ustnych podaj miejsce, język oraz wyślij opis wydarzenia na którym wymagana jest obecność tłumacza przysięgłego.
  W ciągu kilku minut przygotujemy wycenę tłumaczenia.

  akceptacja zlecenia

  AKCEPTACJA ZLECENIA I WYBÓR FORMY PŁATNOŚCI

  Zaakceptuj wycenę. Podana cena jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy dodatkowych kosztów.
  Wybierz formę płatności: (przelew tradycyjny, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, płatność kartą, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

  wysyłka kurierem

  SZYBKA WYSYŁKA KURIEREM

  Podaj adres do wysyłki. Tłumaczenie przysięgłe zostanie wysłane kurierem lub listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.  

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów tłumaczenie online

  Tłumaczenia online

  Mamy tylko zadowolonych klientów

  Biuro tłumaczeń Linguaforum zostało założone w 2006 roku. Od początku istnienia postawiliśmy na tłumaczenia online. Najważniejszy w procesie realizacji profesjonalnego tłumaczenia jest bez wątpienia tłumacz. Nie sposób zebrać tłumaczy dla ponad 100 języków i kilkudziesięciu specjalizacji w jednym miejscu. Dlatego też postawiliśmy na zdalną współprace z nalepszymi tłumaczami na całym świecie.

  Przez wszystkie lata naszej działalności udało nam się wypracować wygodną dla klientów i maksymalnie uproszczoną procedurę zamówienia i realizacji tłumaczenia online i ciągle ją poprawiamy.

  Zrealizowaliśmy tysiące tłumaczeń online, zarówno tych pisemnych jak i ustnych. Mamy do tej pory 100% zadowolonych klientów. Nie wierzysz? Znajdź niezadowolonego klienta biura tłumaczeń Linguaforum i odbierz rabat w wysokości 20%. 

  Opinie naszych klientów

  5/5

  Jakie tłumaczenia online oferujemy

  Współpracujemy z tłumaczami w Polsce i zagranicą. Tłumaczymy dokumenty na ponad 100 języków i z kilkudziesięciu specjalizacji, w tym tłumaczenia finansowe, medyczne, informatyczne czy też techniczne.

  Zapytaj o specjalizacje i języki, które Ciebie interesują!

  Sami zadowoleni klienci

  Realizujemy tłumaczenia dla osób prywatnych, instytucji rządowych oraz firm polskich jak i zagranicznych. Jak do tej pory wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy z nami. Jeżeli uda Ci się znaleźć chociaż jednego niezadowolonego klienta naszego biura tłumaczeń to obiecujemy, że na swoje tłumaczenie otrzymasz rabat w wysokości 20%

  Ile kosztuje tłumaczenie online?

  Tyle samo co tłumaczenie stacjonarne. Wysyłka tłumaczenia jest gratis.

  Wyślij nam materiał źródłowy lub w przypadku tłumaczenia ustnego opis zlecenia, a my niezwłocznie przygotujemy wycenę tłumaczenia.

  Gwarancja najlepszej ceny

  Nie mamy sztywnych stawek. Jak w każdej branży również w tłumaczeniach obowiązuje okresowość. W związku z tym w zależności od okresu obowiązują rożne stawki. My sprawdzimy dla Ciebie jednocześnie ceny oraz terminy realizacji u wielu sprawdzonych tłumaczy. Dzięki temu zaproponujemy Tobie za każdym razem najlepsze na daną chwilę rozwiązanie.

  Zachęcamy do negocjacji cen

  Branże tłumaczeniową znamy jak własną kieszeń. Zawsze staramy się zaproponować najlepsze stawki, ale może się tak zdarzyć, że dostaniesz w innym biurze lepszą cenę za tłumaczenie. Prześlij nam taką ofertę. My ją przeanalizujemy i postaramy się zaproponować lepszą ofertę. 

  Dostawa tłumaczenia w 24h

  Tłumaczenia przeważnie są potrzebne od ręki i my sobie z tego zdajemy sprawę. Dlatego też w przypadku pilnych terminów realizacji działamy natychmiast i sprawdzamy terminy realizacji niekiedy nawet u kilkudziesięciu tłumaczy jednocześnie. W przypadku obszernych tłumaczeń mamy do dyspozycji sprawdzone zespoły tłumaczy, którzy w krótkim czasie są w stanie wykonać bardzo obszerne i skomplikowane tłumaczenia.

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia online

  WYCENA

  DARMOWA WYCENA

  Wyslij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę na tłumaczenie przysięgłe.
  Zamów wycenę

  PŁATNOŚĆ

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub blikiem przez Przelewy24, przez PayPal lub gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń. Wszystkie szczegóły otrzymasz w wycenie tłumaczenia.

  REALIZACJA + DOSTAWA

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów tłumaczenie online

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie stron internetowych Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www? Tłumaczenie...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie sprawozdania finansowego Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie?...

  Więcej

  Tłumaczenie dokumentów

  TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW tłumaczenie dokumentacji Tłumaczenie dokumentów Tłumaczenie dokumentów wymaga nie tylko doskonałej znajomości języka...

  Więcej

  Tłumaczenie symultaniczne

  TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE Tłumaczenie symultaniczne w Polsce Linguaforun jest Twoim biurem tłumaczeń! Tłumaczenie symultaniczne jest...

  Więcej

  Tłumaczenie Przysięgłe

  Tłumaczenie Przysięgłe Online i Stacjonarnie Tłumaczenie przysięgłe Tłumaczenie przysięgłe w 55 językach W Polsce...

  Więcej

  Lokalizacja produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z globalizacją przedsiębiorstwa...

  Więcej

  Tłumaczenie medyczne

  TŁUMACZENIE MEDYCZNE Nie boimy się żadnych wyzwań Kompetentne i fachowe tłumaczenia medyczne W tłumaczeniach...

  Więcej

  Lista najpopularniejszych języków, w których realizujemy tłumaczenia

  Poniżej znajdziesz listę z językami, które najczęściej obsługujemy. Jeżeli na tej liście nie znajdziesz języka, który Ciebie interesuje to nie znaczy, ze go nie obsługujemy. Wyślij nam zapytanie z opisem tłumaczenia oraz parą językową (język źródłowy – język docelowy). Sprawdzimy dostępność oraz ceny w wybranej parze językowej.

  Pamiętaj, że realizujemy tez tłumaczenia z języka obcego na język obcy.