Jakiego rodzaju tłumaczenia potrzebujesz?
Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia

W przypadku większej liczby plików do tłumaczenia, zachęcamy do przesyłania ich na adres e-mail: biuro@linguaforum.eu

Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

Opinie naszych klientów

5/5
Wybierz rodzaj tłumaczenia

Wybierz język źródłowy

Wybierz język docelowy

*pola obowiązkowe

Załącz plik:


* - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

Jesteś 5 kroków od otrzymania tłumaczenia
Poniżej znajdziesz dokładny opis w jaki sposób będzie realizowane Twoje tłumaczenie
Biuro tłumaczeń Poznań

WYŚLIJ DOKUMENT

Zrób dokumentom zdjęcie i wyślij do nas mailem. Dokument możesz również dostarczyć do naszego biura w Warszawie (Sarmacka 1A/82). Biuro tłumaczeń Linguaforum znajdziesz tutaj
W przypadku tłumaczeń ustnych wyślij nam opis zlecenia zawierający lokalizacje i datę.

Biuro tłumaczeń Kraków

DARMOWA WYCENA

W ciągu kilku minut przygotujemy wycenę tłumaczenia. 

Biuro tłumaczeń Warszawa

AKCEPTACJA ZLECENIA

Zaakceptuj wycenę. Wycena jest bez ukrytych kosztów. Cena podana w wycenie jest gwarantowana. Po realizacji tłumaczenia nie doliczamy kosztów za dodatkowe strony.

Tanie biuro tłumaczeń Warszawa

FORMA PŁATNOŚCI

Wybierz formę płatności: (tradycyjny przelew, szybki przelew przez serwis Przelewy 24, zapłata gotówką lub kartą w naszym biurze, PayPal). Wyślij potwierdzenie zapłaty. Od tego momentu Twoje tłumaczenie jest w realizacji.

Biuro tłumaczeń Wilanów Mokotów Sadyba Zawady Warszawa

WYSYŁKA KURIEREM

UWAGA: Dotyczy tylko tłumaczeń przysięgłych. Podaj nam adres do wysyłki. Tłumaczenie zostanie wysłane kurierem lub listem poleconym na ten adres.  

nasze Gwarancje

Dołożymy wszelkich starań, abyś po realizacji zlecenia był tak samo zadowolony jak przed

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Dołącz już dzisiaj do grona zadowolonych klientów Linguaforum. Tłumaczenia realizujemy nieprzerwanie od 2006 roku. Znajdź niezadowolonego klienta biura tłumaczeń Linguaforum i odbierz rabat w wysokości 20%.

GWARANCJA CENY

Współpracujemy z kilkoma tysiącami tłumaczy w Polsce i za granicą. Twoje tłumaczenie konsultujemy jednocześnie z wieloma sprawdzonymi tłumaczami, tak aby przygotowywać dla Ciebie najlepszą z możliwych ofert, z najlepszą ceną i szybkim terminem realizacji. Chcesz negocjować? My się tego nie boimy! Jeżeli otrzymasz w innym biurze tłumaczeń lepszą ofertę to zachęcamy do jej przesłania. Przeanalizujemy ją i postaramy przebić.

GWARANCJA JAKOŚCI

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tłumaczami. Tłumaczenia na język obcy realizowane są wyłącznie przez native speakerów danego języka. Tłumaczenia uwierzytelnione realizowane są przez tłumaczy przysięgłych z list Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumaczenia specjalistyczne natomiast są realizowane przez tłuamczy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie lub posiadają wiedze i doświadczenie praktyczne z danej branży.