Tłumaczenia dla E-Commerce

Skuteczne tłumaczenie w e-commerce

Tłumaczenia w E-commerce

Język nie jest barierą – to drzwi do nowych możliwości. Profesjonalne tłumaczenia wykonane przez żywego tłumacza i połączone z tłumaczeniem SEO zwiększa ruch na stronie i współczynnik konwersji. Większość biur tłumaczeń nie potrafi tego robić. My potrafimy ponieważ połączyliśmy w naszym biurze tłumaczeń wiedzę specjalistów z kilku dziedzin (native speakerzy do tłumaczenia, specjaliści od SEO i SEM do pozycjonowania strony, programiści od stron internetowych i API) i wyszło z tego bardzo skuteczne narzędzie do Twojego sklepu e-commerce 😉

Tłumaczenie online

Dlaczego warto rozważyć tłumaczenie e-commerce?

Wraz z rozwojem handlu elektronicznego, tłumaczenie zawartości sklepu internetowego i produktów staje się niezbędnym narzędziem marketingowym skierowanym na budowanie globalnej marki i tym samy staje się elementem skutecznej sprzedaży. Tłumaczenia produktów i treści w w e-commerce otwiera nowe rynki globalne, generuje przychody oraz tworzy zaangażowanie klientów i napędzać ich lojalność.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ Tłumaczenia w E-Commerce


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Skuteczne tłumaczenie w e-commerce

  Dlaczego warto zainwestować w dobrą współpracę?

  Ludzie chętniej kupują w języku, który dobrze znają

  Badania wykazały, że ponad 80% klientów chętniej kupuje produkty na stronach e-commerce, jeśli jest ona w ich ojczystym języku. Strona internetowa w języku klienta buduje zaufanie i pomaga Twojemu klientowi swobodnie poruszać po Twoim sklepie.

  Odpowiedni timing to połowa sukcesu

  W każdym sklepie, tym stacjonarnym jak i tym internetowym wprowadzanie nowych produktów w odpowiednim czasie jest niezbędne, aby nadążyć za szybkim i stale zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku. W związku z tym sklepy internetowe bazujące na e-commerce stają przed wyzwaniem częstego tłumaczenia dużej liczby opisów produktów.

  Czym w zasadzie jest tłumaczenie w E-Commerce?

  Tłumaczenie E-Commerce jest procesem polegającym na zebraniu zawartości Twojego sklepu internetowego, takiej jak opisy produktów, recenzje, artykuły na blogu w języku źródłowym Twojej strony i dostosowaniu jej do innych języków, tak aby była dostępna dla globalnych odbiorców. Język tłumaczenia zależy od rynku docelowego, do jakiego chcesz dostrzec ze swoimi produktami. W pierwszej kolejności należy na pewno rozważyć język angielski, którym posługuje się spora część globu. Język angielski uznawany jest za język główny w 101 krajach, zaś w roli języka urzędowego występuje jedynie w 35 państwach. Statystyki mówią, że językiem angielskim posługuje się obecnie blisko 1,8 Miliarda osób. Czyż nie jest to potężny tort, z którego warto uszczknąć chociaż kawałek?

  Na jaki język warto realizować tłumaczenia w e-commerce?

  Popularne języki, na które często realizujemy tłumaczenia sklepów internetowych

  Angielski

  Chiński

  Francuski

  Hiszpański

  Japoński

  Koreański

  Niemiecki

  Polski

  Portugalski

  Rosyjski

  Turecki

  Włoski

  Jaki jest cel lokalizacji w e-commerce?

  Dlaczego lokalizacja w E-commerce jest tak ważna?

  localización de videojuegos lokalizacja gier komputerowych tłumaczenie native speaker

  Nie chodzi w tym wypadku o fizyczną lokalizację Twojego sklepu ani też serwera na którym trzymasz swoją stronę. Lokalizacja to proces, dzięki któremu znacznie zwiększysz sprzedaż. Samo tłumaczenie natomiast nie wystarczy. Bowiem bardzo ważnym aspektem jest tzw. lokalizacja językowa strony, produktu czy też całego sklepu. Czym więc jest tajemnicza lokalizacja? Aby język sklepu internetowego wydawał się dla użytkownika naturalny i rodzimy, bierzemy pod uwagę kontekst kulturowy – to właśnie nazywamy lokalizacją e-commerce. Nie osiągnie się tego nigdy w życiu maszynowymi tłumaczeniami. Nawet z udziałem sztucznej inteligencji. Zapewne kojarzysz opisy sklepów platform sprzedażowych takich jak Aliexpress. Niby po Polsku, ale nie do końca wiadomo o co tam chodzi. To są właśnie maszynowe tłumaczenia bez udziału native speakera i bez lokalizacji danego opisu. Do właściwej lokalizacji językowej bezwzględnie potrzebne jest zaangażowanie native speakerów danego języka.

  lokalizacja produktu tłumaczenia w e-commerce strony internetowej sklepu internetowego sklep internetowy e-commerce

  Język nie jest barierą - to drzwi do nowych możliwości

  Jaki wygląda proces tłumaczenia w e-commerce?

  W jaki sposób dostarczymy tłumaczenie e-commerce dla Twojego sklepu?

  lokalizacja produktu tłumaczenia w e-commerce strony internetowej sklepu internetowego sklep internetowy e-commerce, usługi lokalizacyjne
  lokalizacja produktu tłumaczenia w e-commerce strony internetowej sklepu internetowego sklep internetowy e-commerce

  Wszystko zaczyna się od rozmowy. Każda strona internetowa jest inna, struktury sklepów się od siebie różnią. Musimy więc w rozmowie ustalić w jaki sposób będziecie w stanie wyeksportować teksty ze swojej strony lub w jaki sposób możemy uzyskać dostęp do treści strony. Istnieją też gotowe API dzięki którym można stworzyć interfejs między Twoim sklepem a nami.

  Inne powiązane tematy

  Przeczytaj też o innych naszych usługach, które mogą wchodzić w skład skutecznego tłumaczenia dla e-commerce

  translation company, translation agency, translation office
  Biuro Tłumaczeń Linguaforum
  translation company, translation agency, translation office
  Porozmawiajmy

  Ile kosztuje tłumaczenie e-commerce?

  Zamów darmową wycenę