E-Sklep
biuro tłumaczeń

TŁUMACZENIE DOWODU REJESTRACYJNEGO BELGIJSKIEGO

Jak zamówić tłumaczenie belgijskiego dowodu rejestracyjnego?
1. Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów

Podpowiedź 1:
W telefonie masz aparat fotograficzny i skonfigurowanego maila. Zrób zdjęcia telefonem i wyślij je nam mailem wprost z telefonu

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz  wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcję i potwierdź tym samym tłumaczenie dokumentów samoochodowych.

Do wyboru są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24 (Blik, Apple Pay, Google Pay)
 • Tradycyjny przelew
 • Płatność kartą Online (Visa, Mastercard)
WYSYŁKA TŁUMACZENIA

Tłumaczenie Twoich dokumentów samochodowych dostarczy InPost. Przesyłkę otrzymasz bezpośrednio na wskazany adres lub do wybranego paczkomatu.

Znajdź najbliższy paczkomat.

Proces realizacji tłumaczenia
Nasze największe zalety
BEZPŁATNA WYCENA
DOBRA
CENA
Darmowa Wysyłka

Belgijski dowód rejestracyjny

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW SAMOCHODU Z BELGII

Belgijski dowód rejestracji pojazdu

Jeżeli samodzielnie sprowadziłeś z Belgii lub kupiłeś już sprowadzony z Belgii samochód, motocykl czy też jakiś inny pojazd to powinieneś otrzymać od poprzedniego właściciela pojazdu tzw. dowód rejestracyjny belgijski + dowód zakupu pojazdu. 

Dokuemnty w Belgii mogą być sporządzone w jednym z trzech obowiązujących jeżyków urzędowych. Odpowiednio takie tłumaczenie wykonuje tłumacz przysięgły języka holenderskiego, który może również występować pod bardziej poprawną nazwą tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego, tłumacz przysięgły języka francuskiego czy też tłumacz przysięgły języka niemieckiego

BELGIJSKI DOWÓD REJESTRACJI SAMOCHODU

Przekład dokumentów rejestracyjnych pojazdów to nasza specjalność

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych przeważnie potrzebne jest na wczoraj. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze konsultujemy Twoje zlecenie z kilkoma tłumaczami jednocześnie i proponujemy najszybszy możliwy termin realizacji. Dowód rejestracyjny wydawany w Belgii przetłumaczymy od ręki i w najlepszej cenie.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów pojazdu sprowadzonego z Belgii?

Masz samochód sprowadzony z Belgii i musisz przetłumaczyć dowód rejestracyjny belgijski? Zastanawiasz się ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych? Wyślij skan lub wysokiej jakości zdjęcia dowodu rejestracyjnego pojazdu, karty pojazdu lub dowodu zakupu. Wycenę otrzymasz w ciągu 30min, a tłumaczenia dokumentów belgijskich dostarczy kurier w ciągu 24-48 godzin.

Po potwierdzeniu zamówienia cena tłumaczenia dowodu rejestracyjnego nie ulega zmianie!

agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

Zamów wycenę tłumaczenia dokumentów samochodowych

Wybierz kraj pochodzenia dokumentów
(Nie ma go na liście? Wybierz na końcu listy INNY)

  KRAJ WYSTAWIAJĄCY

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  PODPOWIEDŹ  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Belgijski Dowód Rejestracyjny
  Wzór dokumentu — nowy dowód rejestracyjny belgijski
  BELGIJSKI DOWÓD REJESTRACYJNY

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Belgii

  Tłumacz języka belgijskiego? W Belgii obowiązują trzy języki urzędowe, ale żaden z nich to język belgijski. Takiego języka nie ma. Dowód rejestracyjny może być wystawiony w języku francuskim, niderlandzkim lub niemieckim.

  Do rejestracji pojazdu sprowadzonego z Belgii w Wydziale Komunikacji wymagane jest tłumaczenie przysięgłe dokumentów wymienionych poniżej:

  • Kentekenbewijs – dowód rejestracyjny w języku niderlandzkim.
  • Zulassungsbescheinigung – dowód rejestracyjny w języku niemieckim.
  • Certificat d’immatriculation – dowód rejestracyjny w języku francuskim.
  • Dokument zakupu pojazdu sprowadzonego.
  Koszt tłumaczenia kompletu wyżej wymienionych dokumentów wraz z wysyłką kurierską na terenie kraju wyceniamy indywidualnie uwzględniając zniżki.
   
  Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij dokumenty do darmowej wyceny. W ciągu 30 minut otrzymasz kompletną i spersonalizowaną ofertę na tłumaczenie wszystkich twoich dokumentów.

  Tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych w najlepszej cenie!

  Formalności

  Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie pojazdu w Belgii

  Kupując pojazd w Belgii musisz się liczyć z różnymi kosztami. Największym kosztem będzie wyrobienie wywozowych tablic rejestracyjnych oraz opłacenie ubezpieczenia na czas przejazdu. Koszt ten wynosi ok. 250 EUR. Sam koszt tłumaczenia belgijskiego dowodu rejestracyjnego jest stosunkowo niski, bo wynosi tylko 150 zł. Do wyżej wymienionej kwoty mogą dojść koszty związane z tłumaczeniem umowy kupna-sprzedaży, faktury zakupu bądź innych dokumentów wymaganych przy rejestracji samochodu przez Wydział Komunikacji w Twoim mieście. 

  Zadzwoń na naszą infolinię i poproś eksperta o wycenę tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zlecenia. Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT.

  Więcej na naszej podstronie o tłumaczeniach z języka francuskiego lub z języka niderlandzkiego, ew. z języka niemieckiego.
  Nasi tłumacze i tłumacze przysięgli francusko-polscy lub z holenderskiego na polski, będą do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe i za najlepszą cenę.
  tłumaczenie uwierzytelnione belgijskiego dowodu rejestracyjnego
  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów
  Opinie naszych klientów
  Michał Kochanowski
  Michał Kochanowski
  15. Styczeń, 2024.
  Bardzo dobra komunikacja, uczciwa cena, szybka realizacja. Polecam
  mar dobinski
  mar dobinski
  22. Grudzień, 2023.
  Profesjonalnie szybko i ceny umiarkowane!
  Agnes Jedynak
  Agnes Jedynak
  21. Grudzień, 2023.
  Jestem bardzo zadowolona z usług Biuro Tłumaczeń Linguaforum. Łatwość komunikacji, przystępna cena jak również czas realizacji z pewnością są dużym atutem biura. Polecam
  Viktoriia Koshelieva
  Viktoriia Koshelieva
  21. Grudzień, 2023.
  Bardzo szybka i wygodna realizacja zamówienia, tłumaczenie dokumentów otrzymałam do paczkomatu. Dziękuję!
  Iga Nalewajko
  Iga Nalewajko
  20. Grudzień, 2023.
  Błyskawiczne tłumaczenie dokumentu. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie.
  Ola Brylska
  Ola Brylska
  19. Grudzień, 2023.
  Jestem bardzo zadowolona z usługi. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Cena również znacznie bardziej konkurencyjna niż u innych biur. Bardzo polecam!
  Oczy Zieleni
  Oczy Zieleni
  19. Grudzień, 2023.
  Bardzo szybka komunikacja podczas realizacji zlecenia Ceny są atrakcyjne i przy następnych realizacjach można uzyskać zniżkę. Sprawnie i profesjonalnie i dobre ceny do tego bardzo miła obsługa. Polecamy bardzo !
  Helena Wąsik
  Helena Wąsik
  8. Grudzień, 2023.
  Świetne biuro tłumaczeniowe, szybko, skutecznie i bez żadnych problemów. Polecam!
  faq.png

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak przesłać dokumenty do tłumaczenia?

  Tłumaczenie realizujemy zazwyczaj od ręki. Masz w telefonie aparat fotograficzny i maila?

  Wystarczy aparatem w telefonie zrobić dokumentom zdjęcie i wysłać je na adres mailowy biuro@linguaforum.eu.

  Oprócz usługi tłumaczeń samochodowych, tłumaczenia przysięgłego dokumentów samochodowych pojazdu sprowadzonego ze Szwecji, dokumentów rejestracyjnych z innych krajów, biuro tłumaczeń Linguaforum oferuje także inne usługi w zakresie tłumaczeń. Jesteśmy w stanie tłumaczyć dokumenty medyczne, techniczne, prawnicze, wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem tutaj.

  Belgijski dowód rejestracyjny

  Belgijski dowód rejestracyjny samochodu nazywa się "Certificat d'immatriculation" ale można też spotkać nazwę "Carte grise".

  Na górze dokumentu znajduje się nazwa kraju "BELGIQUE-BELGIE" oraz kod kraju "B".
  Na środku dokumentu znajdują się informacje o pojeździe, takie jak marka, model, numer rejestracyjny, data pierwszej rejestracji oraz numer VIN.
  W części dolnej dokumentu znajdują się informacje o właścicielu pojazdu, takie jak imię i nazwisko, adres i numer identyfikacyjny osoby fizycznej lub numer identyfikacyjny firmy.

  Dokument ten jest zwykle drukowany na papierze zabezpieczonym, który zawiera hologramy i specjalne symbole, aby zapobiec podrabianiu. W przypadku kupna pojazdu, nowy właściciel powinien dokonać zmiany właściciela na tym dokumencie w ciągu 15 dni od daty nabycia pojazdu.

  Jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji samochodu z Belgii?

  Aby dokonać rejestracji samochodu musisz posiadać kilka dokumentów:

  Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego (Certificat d'immatriculation lub Carte grise / Kentekenbewijs / Zulassungsbescheinigung)
  Tłumaczenie dowodu zakupu pojazdu.

  Możliwe że będą wymagane również:

  Tłumaczenie Certyfikatu homologacji
  Tłumaczenie Certyfikatu kontroli technicznej (Certificat de Contrôle Technique)