Jak uzyskac apostille w Polsce?

Apostille to proces certyfikacji, który upraszcza i ułatwia sposób potwierdzania autentyczności dokumentów urzędowych. Zastępuje ona dotychczasowy wieloetapowy proces legalizacji dokumentów. W tym celu wydawany jest jeden certyfikat-notacja zwana Apostille.

Apostille czy legalizacja dokumentów?

Co to jest konwencja haska?

Jest to prosta procedura, która polega na umieszczeniu na dokumencie publicznym adnotacji (dodatkowej kartki lub napisu na odwrocie dokumentu). Adnotacja ta poświadcza, że dokument jest autentyczny i zalegalizowany przez kraj, który podpisał Konwencję Haską. Jest ono również prawnie ważne w każdym innym kraju, który również podpisał Konwencję Haską.

Przykładowo, jeśli dyplom akademicki został wydany w Polsce i poświadczony haskim apostille, musi być uznany przez każde inne państwo będące sygnatariuszem Konwencji, np. przez Rosje.

бюро перекладів Присяжний перекладач переклад документів Письмовий переклад Перекладач український перекладач Український польський перекладач Присяжний перекладач Юридичний переклад Переклад веб сторінок Медичний переклад Технічний переклад Легалізація документів Комп ютерна верстка

Jak zalegalizować dokumenty?

3 proste kroki od wyceny do realizacji legalizacja

biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

WYCENA

sprawdź szczegóły >>

DARMOWA WYCENA

Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
Zamów wycenę
biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

PŁATNOŚĆ

sprawdź szczegóły >>

WYGODNA PŁATNOŚĆ

Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

REALIZACJA + DOSTAWA

sprawdź szczegóły >>

SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
Sprawdź termin realizacji
Naszym celem jest Państwa satysfakcja

Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę legalizacja dokumentów

Potrzebujesz legalizacja dokumentów w Polsce?

Czy masz jakieś pytania?