POMOC DLA UKRAINY

Pomoc dla Ukrainy, pomagamy uchodźcom, pomoc polski dla Ukrainy, pomoc dzieciom na Ukraine

Jak mogę pomóc uchodźcom z Ukrainy?

Tłumacze i biura tłumaczeń w całej Polsce od wielu dni wykonuje tłumaczenia dla uchodców, często udzielając bardzo dużych rabatach, niekiedy nawet nieodpłatnie. Fala uchodźców niestety nie maleję. W niedzielę 6 marca została przekroczona liczba 1.000.000 uchodźców, którzy przekroczyli granicę z ukraińsko-polską. Niestety nic nie zapowiada, że fala uchodźców z Ukrainy miałaby się w najbliższych dniach czy nawet tygodniach zatrzymać. Szacuje się, że tylko w tym roku do Polski dotrze ok. 4-5 Mln ludzi uciekających przed wojną w Ukrainie.

Tłumaczenia dla uchodźców z Ukrainy

W Polsce będzie coraz więcej uchodźców z Ukrainy, a tym samy coraz więcej osób będzie musiało przetłumaczyć swoje dokumenty z ukraińskiego na polski. Jest to niezbędne do tego, aby zaczęli w Polsce lub w jakimkolwiek innym kraju normalnie funkcjonować. Tłumaczenia dokumentów są wymagane do rejestracji pobytu, czy też do posłania dzieci do szkół.

Tłumacza pracują obecnie na najwyższych obrotach, żeby jak najszybciej realizować tłumaczenia najważniejszych dokumentów z ukraińskiego na polski.

Wiele osób zwraca się do nas z prośbą czy takie tłumaczenia możemy wykonać nieodpłatnie. My niestety jedynie pośredniczymy jako biuro tłumaczeń jedynie pośredniczymy pomiędzy klientem a tłumaczem przysięgłym, który z definicji jest niezależny i pełni zawód zaufania publicznego. Nie możemy i nie chcemy więc narzucać, aby tłumacze wykonywali tłumaczenia ukraińskie zupełnie nieodpłatnie. W związku z tym wpadliśmy wspólnie z portalem www.rozkminki.pl na pwień pomysł, który przy zaanagażowaniu jak największej liczby osób pozwoli na to, aby udzielać rabatow lub nawet wykonywac te tłuamczenie odpłatnie, a jednocześnie zapewnić tłumaczom gratyfikacje za ich prace. 

Jak mogę pomóc uchodźcom z Ukrainy?

Pomoc dla Ukrainy, pomagamy uchodźcom, pomoc polski dla Ukrainy, pomoc dzieciom na Ukraine tłumaczenia ukraiński tłumacz przysięgły ukraiński tłumaczenia przysięgłe na polski

JAK MOGĘ POMÓC?

  1. Wejdź na stronę rozkminki.pl i wybierz dowolny artykuł
  2. Kliknij w jedną lub więcej reklam.
  3. Udostępnij ten post na swojej tablicy, wyślij go znajomym lub/i przekaż organizacjom zajmującym się uchodźcami
  4. Klikaj codziennie ile się da. Im więcej środków zbierzemy, tym więcej tłumaczeń dla potrzebujących będziemy w stanie wykonać

Uzyskane w ten sposób środki zostaną w 100% przekazane na tłumaczenia przysięgłe dokumentów od osób, którzy uciekali przed wojną na Ukrainie, a które są niezbędne do zalegalizowania ich pobytu w Polsce lub wysłania dzieci do szkoły.

Akcję organizujemy we współpracy z portalem Rozkminki.

Zachęcamy również inne biura tłumaczeń oraz tłumaczy przysięgłych z całej Polski do włączenia się w akcję.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych wpisach i promocjach

Wysyłając swój adres mailowy wrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82

Popularne wpisy