KRS po angielsku

KRS po angielsku

KRS -Tłumaczenie na angielski

Szukasz informacji jak przetłumaczyć KRS na angielski lub z angielskiego na polski? Odwiedzasz kolejną stronę biura tłumaczeń? Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz tłumacza, który przetłumaczy twój KRS?

Dobrze trafiłeś! Nie musisz szukać dalej! Realizujemy profesjonalne tłumaczenia w najlepszych cench w Polsce.

KRS - Tłumaczenie na angielski | KRS tłumaczenie angielski | odpis KRS po angielsku

Nie szukaj dalej!

Od 2006 r. zajmujemy się realizacją tłumaczeń. U nas znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń. Aby zlecić tłumaczenie dokumentu, nie musisz wychodzić z domu! Wszystko możesz zlecić ONLINE. Również tłumaczenia przysięgłe.

Biuro tłumaczeń Linguaforum ma wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej, co oznacza, że oferujemy usługi o najwyższej jakości i profesjonalizmie. W 3 prostych krokach możesz zamówić bezpłatną, niezobowiązującą wycenę dokumenty, który chcesz przetłumaczyć.

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie?

Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Niezależnie od tego, ile podamy w wycenie, tyle ostatecznie będzie kosztować tłumaczenie. 


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Gdzie znajdę informacje o KRS?

   

  Wnioski KRS możesz pobrać ze stron rządowych:

   

  Możesz skorzystać z: wyszukiwarki KRS, aby znaleźć dowolny podmiot, z portalu s24, gdzie możesz złożyć wniosek o wpis do KRS spółki lub zmienić istniejące dane, bezpłatnie złożyć sprawozdania finansowe i inne dokumenty do Repozytorium Dokumentów Finansowych, a także zgłosić informację o braku obowiązku sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego, przeglądać dokumenty finansowe

  KRS tłumaczenie na angielski krs po angielski odpis krs po angielsku

  Do czego użyję tłumaczenie KRS?

  krs tłumaczenie na angielski krs po angielsku odpis krs po angielsku

  Negocjujesz warunki współpracy z kontrahentem angielskim, irlandzkim, walijskim, szkockim lub amerykańskim i wymaga on od Ciebie przedstawienia dokumentu odpis KRS po angielsku?

  Chcesz otworzyć filie angielską, irlandzką, walijską, szkocką lub amerykańską swojej firmy? Wymagany będzie przetłumaczony przysięgle aktualny odpis KRS po angielsku Twojej Spółki w Polsce.

  Co mam przygotować, żeby wystartować w przetargu, np. w Anglii, Irlandii, Irlandii Północnej, Walii, Szkocji, USA lub innym kraju anglojęzycznym?

  Oprócz typowych dokumentów potrzebnych do wystartowania w przetargu takich jak np. koncesja, licencja i kosztorys wymagane jest przedłożenie KRS po angielsku. W niektórych przypadkach wystarczające jest zwykłe tłumaczenie KRS na angielski, ale w większości przypadków będzie wymagane tłumaczenie przysięgłe dokumentu KRS na język angielski. 

  Przed zleceniem nam tłumaczenia KRS na angielski, upewnij się czy ma to być tłumaczenie przysięgłe na angielski czy tłumaczenie zwykłe KRS na angielski 

  tłumaczenie symultaniczne tłumacz symultaniczny

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizację tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  Cena za tłumaczenie KRS

  Cena za KRS tłumaczenie uzależniona jest od liczby wpisów w dokumencie. Cena za KRS – tłumaczenie na angielski ustalana jest na podstawie ilości stron przeliczeniowych. Jedna strona tłumaczenia KRS na angielski to w przypadku tłumaczenia zwykłego 1500 znaków ze spacjami, w przypadku tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego jedna strona tłumaczenia przysięgłego KRS na angielski liczy 1125 znaków ze spacjami. Tłumaczenie wypisu z Krajowego Rejestru Przedsiębiorców wynosi przeważnie od 4-8 stron przeliczeniowych i kosztuje od 200 zł wzwyż.  

  Jeżeli chcesz ustalić dokładną cenę za tłumaczenie KRS na angielski wyślij nam odpis swojego KRS na maila, a my niezwłocznie przygotujemy wycenę. 

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczenia, które chcesz zrealizować

  Tłumaczenia przysięgłe ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć, zaczekaj kilka minut na wycenę i zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem.