TŁUMACZ POLSKI

Tłumacz polski w domu!

To Twój szczęśliwy dzień, twój tłumacz polskiego czeka na zleczenie. Zapewnimy Ci tłumaczenie przysięgłe języka polskiego od A do Z i to bez wychodzenia z domu. Nasz zespół tłumaczy przysięgłych języka polskiego jest do Twojej dyspozycji. Zamów  tłumacz polskiego w 3 prostych krokach, a my zajmiemy się resztą za Ciebie.

Tani tłumaczenie na polski

Nieważne jakiego rodzaju tłumaczenia na polski potrzebujesz. Zawsze dajemy Ci najlepszą cenę na rynku. Posiadamy preferencyjne ceny zarówno na tłumaczenia zwykłe, jak i specjalistyczne oraz przysięgłe. Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 30 minut otrzymasz spersonalizowaną ofertę.

tłumacz białoruskiego tłumacz polsko białoruski tłumacz białorusko polski
Jakiego rodzaju tłumaczenia potrzebujesz?
Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia
3 PROSTE KROKI
1. Wyślij zdjęcie/SKAN/OPIS WYDZARZENIA do darmowej wyceny*

Wyślij nam tekst źródłowy w dowolnym formacie. Może to być Word, Excel, dowolny plik tekstowy, pdf, grafika czy nawet zdjęcie. Poradzimy sobie z każdym formatem dokumentu. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam opis wydarzenia. Doradzimy jak najlepiej zorganizować tłumaczenie.

Chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe?
Masz telefon z aparatem fotograficznym?

Podpowiedź:
W telefonie masz skonfigurowanego maila, z którego możesz wysłać do nas zdjęcia dokumentów

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelw
 • Płatność kartą onlilne
3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu. Tłumaczenie przysięgłe otrzymasz kurierem lub poleconym priorytetem. Tłumaczenie zwykłe wyślemy mailem. W przypadku większej liczby plików do tłumaczenia, zachęcamy do przesyłania ich na adres e-mail: biuro@linguaforum.eu

  Wybierz rodzaj tłumaczenia

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Twój tłumacz polskiego w najlepszej cenie na rynku

  Każdy grosz się liczy i my o tym wiemy.

  Tłumacz polski, ile kosztuje?

  Wyślij nam obrazy swoich dokumentów. W ciągu 30 minut otrzymają Państwo bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Dlaczego jesteśmy pewni, że mamy najlepsze ceny za tłumaczenia na polski?

  Odpowiedź jest dość prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Istniejemy na rynku od 2006 roku. Dzięki prostej zasadzie podaży i popytu, od lat współpracujemy z najlepszymi ofertami na tłumaczenia w języku polskim. Dlatego, dla wszystkich, mamy tłumacz polski do dyspozycji.

  Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować atrakcyjny cennik na każdą kieszeń.

  W tym samym czasie Twoje tłumaczenie na polski będzie oceniane przez kilkunastu tłumaczy przysięgłych języka polskiego, którzy są do dyspozycji w każdej chwili. Ponadto, nasze zlecenia są zawsze realizowane priorytetowo.

  Wszyscy nasi tłumacze posiadają uprawnienia nadane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

  Twoje tłumaczenie na polski bez ryzyka

  tłumaczenie symultaniczne tłumacz symultaniczny

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Każdą ofertę przygotowujemy bezpłatnie i bez zobowiązań. Możesz porównać naszą ofertę tłumaczeń na polski z innymi. Jeśli otrzymasz lepszą cenę od innej agencji, daj nam znać i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą ofertę na swoje polskie tłumaczenie przysięgłe.

  tłumacz polski tłumacz polskiego tłumaczenie polski tłumaczenia polski traductor jurado polaco traductor jurado de polaco traduccion jurada polaca traducción de documentos polacos
  Język polski

  Język ten należy do grupy języków słowiańskich, podobnie jak rosyjski, ukraiński, serbski czy czeski.

  Na świecie jest około 50 milionów osób posługujących się językiem polskim. Większość z nich mieszka w Polsce, ale jest kilka krajów, w których jest wielu polskojęzycznych, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Izrael, Argentyna, Brazylia czy Białoruś.

  W ostatnich latach stosunki między Polakami a Europejczykami stają się coraz bliższe. Wejście Polski do Unii Europejskiej umożliwiło nawiązanie więzi handlowych. Setki tysięcy Polaków przyjeżdżało do pracy w innych krajach europejskich, przyjmowanych z wielką akceptacją. To spowodowało, że tłumaczenia stały się niezbędne przy wszelkiego rodzaju procedurach.

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Zarówno przy wjeździe, jak i wyjeździe z Polski należy być dobrze poinformowanym.

  tłumaczenia covid

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  tłumacz białoruskiego tłumacz polsko białoruski tłumacz białorusko polski

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  tłumacz białoruskiego tłumacz polsko białoruski tłumacz białorusko polski

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  Traducciones Ciudad Real traductor jurado Ciudad Real barato

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Od 15 lat tylko zadowoleni klienci

  Tłumaczenia na język polski wykonywane są przez rodowitego polskiego tłumacza.

  Tłumacz polskiego wykonuje różne rodzaje tłumaczeń