TŁUMACZ JĘZYKA HOLENDERSKIEGO

tłumacz języka holenderskiego

tłumacz przysięgły języka holenderskiego

Tłumacz przysięgły języka holenderskiego w dobrej cenie? Profesjonalne tłumaczenia holenderskiego? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłe, ustnespecjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

tłumacz języka holenderskiego

Tłumacz języka holenderskiego

Nie musisz dalej szukać!

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz każdy rodzaj tłumaczeń w języku holenderskim. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka holenderskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język holenderski. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum. Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE

Jak zamówić tłumaczenie holendersko polskie?

Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu

2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Tobie tłumaczenie. 

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztowało tłumaczenie. 

  RODZAJ TŁUMACZENIA

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

  Liczy się każdy grosz i my to wiemy

  Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów z holenderskiego lub na holenderski?

  Wyślij nam zdjęcia dokumentów. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Paulina G
  Paulina G
  14. Listopad, 2022.
  Polecam biuro tłumaczeń Linguaforum, szybko, sprawnie, miła obsługa 🙂
  Agata Jędrzejczak
  Agata Jędrzejczak
  21. Październik, 2022.
  totalnie polecam, szybka komunikacja + spoko cena 🙂 idealnie przetłumaczone dziękuje !
  Marek Kędziora
  Marek Kędziora
  12. Październik, 2022.
  Polecam Biuro Linguaforum. Nie znam lepiej zorganizowanego biura tłumaczeń, a często korzystam z takich usług. Pełen profesjonalizm, jasność komunikacji z klientem, rzetelność wykonywanych zleceń. Mogę jeszcze raz serdecznie polecić.
  Imee Perido
  Imee Perido
  27. Wrzesień, 2022.
  Satisfied customer here sharing a good experience, people are immediately responding to the newds of rheir clients and most of all they’re charge is not so expensive.
  KATARZYNA SZYDŁOWSKA
  KATARZYNA SZYDŁOWSKA
  25. Lipiec, 2022.
  Zdecydowanie polecam. Drugi raz korzystałam z usług i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko ,tanio,bezproblemowo, firma na 6 +.
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tani tłumacz języka holenderskiego
  bez niespodzianek

  Przed realizacją tłumaczenia otrzymasz od nas precyzyjną wycenę wraz z sugerowanym terminem realizacji. Cena jest gwarantowana i nie zmieni się już po realizacji tłumaczenia.

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Każdy tłumacz języka holenderskiego posiada odpowiednie kwalifikacje językowe. Tłumaczenia specjalistyczne na język holenderski są wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka holenderskiego.

  Nasz tłumacz przysięgły języka holenderskiego jest na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz przysięgły języka holenderskiego tłumacz języka holenderskiego

  Negatywny wynik testu COVID-19:

  W związku z ciągłymi zmianami spowodowanymi działaniem koronawirusa polecamy nasze informacje o COVID-19. Upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany przy wjeździe i wyjeździe z Holandii.

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz przysięgły języka holenderskiego w najlepszej cenie

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumaczenia holenderskie w Polsce? Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami języka holenderskiego atrakcyjne warunki współpracy.

  Niezależnie od tego czy szukasz tłumacza przysięgłego języka holenderskiego czy też native speaker. Przekonaj się sam i zamów już teraz darmową wycenę na tłumaczenie. Nasz tłumacz języka holenderskiego wykona ją w ciągu 30 minut od otrzymania maila. 

  Proszę zwrócić uwagę, że nasz tłumacz języka polskiego na holenderski został wybrany przez nas po przetestowaniu na kilku zleceniach. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.

  Zobacz też: tłumacz niderlandzki lub tłumacz belgijski

  W wielu krajach znany jest jako język holenderski. Ale dla obywateli Holandii poprawną nazwą ich języka jest niderlandzki. Mieszkańcy Flandrii nazywają go flamandzkim. We wszystkich trzech przypadkach jest to oficjalnie akceptowane.

  Wycena bez ryzyka

  Nic nie ryzykujesz wysyłając do nas zapytanie. Wycenę tłumaczenia holenderskiego przygotujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań. Naszą ofertę możesz porównać z ofertami z innych biur tłumaczeń. Jeżeli okaże się, że w innym biurze otrzymasz lepszą cenę to wróć do nas i poproś o dodatkowy rabat. W ten sposób zyskasz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę na tłumacza języka holenderskiego w Polsce.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji
  Czy wiedziałeś, że..?

  Jest to język należący do rodziny germańskiej. Jest językiem urzędowym, m. in. Holandii, Belgii, Aruby i Surinamu. Używany jest na świecie przez ponad 23.000.000 osób.

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci
  Zrealizujemy dla Ciebie każdy rodzaj tłumaczenia

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku holenderskim? Masz podręcznik i nie wiesz o co w nim chodzi? Twój klient w Holandii oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularno-naukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku holenderskim lub przetłumaczyć wyrok?

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje w których wykonujemy tłumaczenia z języka holenderskiego lub na język holenderski:

  Najczęściej wybierane tłumaczenia
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii

  Wielu Polaków sprowadza samochody z Holandii. U nas możesz zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych Holandia. Tanio, szybko i bez ruszania się z domu. Zleć nam tłumaczenie dokumentów samochodowych z Holandii.

  traductor jurado de rumano

  Tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego

  USC wymaga obecności tłumacza przysięgłego języka holenderskiego w przypadku gdy jeden z małżonków jest obywatelem Holandii lub włada wyłącznie językiem holenderskim.

  Tłumacz języka francuskiego tłumacz przysięgły języka francuskiego tłumacz przysięgły francuski

  Tłumaczenie przysięgłe aktu notarialnego u notariusza język holenderski

  Zawieranie i sporządzanie umowy Spółki, wystawianie pełnomocnictw, zbywanie lub nabywania udziałów w spółce holenderskiej lub polskiej, zakup lub sprzedaż nieruchomości, gdy jedna ze stron porozumiewa się w języku holenderskim.

  Tłumaczenie z angielskiego na holenderski lub z holenderskiego na angielski. Współpracujemy z tłumaczami na całym świecie, wykonując tłumaczenia w najbardziej skomplikowanych parach językowych. Tłumaczenia wykonywane są przez native speakerów, których językiem przekładu jest ich język ojczysty.

  Tłumacz języka holenderskiego ONLINE - jak to działa?

  Wyślij nam dokument, który chcesz przetłumaczyć na holenderski lub z holenderskiego, zaczekaj kilka minut na wycenę, zapłać online. Tłumaczenia zwykłe odsyłamy na maila. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem. 

  Tłumaczenia medyczne

  TŁUMACZENIA MEDYCZNE Tłumacz medyczny ratuje życia Tłumaczenia medyczne nie dają marginesu na przypuszczenia Tłumaczenia...

  Więcej

  Lokalizacja Produktu

  LOKALIZACJA PRODUKTU Usługi lokalizacyjne. Lokalizacja produktu Zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dla firm W związku z...

  Więcej

  Tłumaczenie dokumentów

  TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW tłumaczenie dokumentacji Tłumaczenie dokumentów Tłumaczenie dokumentów wymaga nie tylko doskonałej znajomości języka...

  Więcej

  Tłumaczenie strony www

  Tłumaczenie strony WWW Tłumaczenie stron internetowych Dlaczego warto zainwestować w tłumaczenie strony www? Tłumaczenie...

  Więcej

  Tłumaczenia finansowe

  PRESUPUESTO GRATUITO TŁUMACZENIA FINANSOWE Tłumaczenia finansowe Tłumaczenie sprawozdania finansowego Tłumaczenia finansowe w dobrej cenie?...

  Więcej

  Przykładowe dokumenty holenderskie

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia z języka holenderskiego lub na holenderski