biuro tłumaczeń

TŁUMACZ HOLENDERSKI

TŁUMACZ JĘZYKA HOLENDERSKIEGO

tłumacz przysięgły niderlandzkiego

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego w dobrej cenie?

Profesjonalne tłumaczenia holenderskiego? Od 2006 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów tysiące zleceń lingwistycznych. Dla Twojej wygody znajdziesz u nas każdy rodzaj tłumaczenia, w tym przekłady pisemne, zwykłe i przysięgłeustne i specjalistyczne. Nie musisz już dalej szukać. Wystarczy się skontaktować z naszym konsultantem, który z przyjemnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Tłumacz przysięgły holenderski

To w końcu HOLENDERSKI czy NIDERLANDZKI?

Gdy mówimy o języku używanym przez Belgów i Holendrów, prawidłową nazwą jest język niderlandzki. Obejmuje ona dwie odmiany języka niderlandzkiego — północną i południową.

Nazwa języka holenderskiego oficjalnie odnosi się do północnej odmiany niderlandzkiego używanej na terenie Holandii, natomiast odmianą południową posługują się mieszkańcy części Belgii zwanej Flandrią. Odmiana ta określana jest jako język flamandzki.

Szacuje się, że języka niderlandzkiego używa około 25 milionów ludzi, a około 5 milionów zna język niderlandzki jako drugi.

W Holandii funkcjonuje on jako język urzędowy obok języka zachodniofryzyjskiego używanym w prowincji Fryslân.

Języki obce w Holandii

Znaczna część Holendrów zna również conajmniej jeden język obcy. Nauka angielskiego jest obowiązkowa, a 90% obywateli Holandii potwierdza umiejętność rozmowy po angielsku. Nie jest to jednak jedyny język obcy znany przez dużą część Holendrów – 70% zna niemiecki, a 29% mówi po francusku.

Patrząc na powyższe różnice możemy stwierdzić, że do wykonywania zawodu tłumacza holenderskiego wystarczy znajomość jednego z dialektów języka niderlandzkiego.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego tłumacza języka niderlandzkiego, nasze biuro tłumaczeń oferuje gwarancję jakości tłumaczenia.

Czy wiedziałeś?
 • Holandia jest krajem z najwyższą średnią wzrostu: 183cm dla mężczyzn i 171cm dla kobiet.
 • Amsterdam jest drugim na świecie, po Hamburgu, miastem z największą liczbą mostów. Znajdziemy tam ponad 1200 mostów, które łączą 165 kanałów.
 • 1/3 powierzchni Holandii znajduje się poniżej poziomu morza.
 • Przeciętny Holender je około 2kg lukrecji rocznie.
 • Tulipany, z których znana jest Holandia, zostały tam sprowadzone z Turcji w XVI wieku.
 • Król Holandii posiada licencję komercjalnego pilota, którą wiele razy wykorzystał przewożąc pasażerów holenderskich linii lotniczych KLM.

Krótka historia języka niderlandzkiego

Tłumacz polsko holenderski online

tłumacz polsko holenderski - flaga
Nie musisz dalej szukać!

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia niderlandzko polskie każdego rodzaju. Wszystko bez wychodzenia z domu. Nieważne czy szukasz tłumacza przysięgłego języka holenderskiego czy chcesz wykonać tłumaczenie finansowe lub przetłumaczyć stronę internetową na język holenderski, czy język polski. Te i każde inne tłumaczenie wykonasz w biurze tłumaczeń Linguaforum.

Doświadczony tłumacz niderlandzko polski

Każdy z naszych tłumaczy języka holenderskiego posiada odpowiednie dyplomy oraz ma doświadczenie w zawodzie tłumacza. Wykonają oni tłumaczenie poświadczone lub zwykłe języka holenderskiego, tłumaczenia polsko niderlandzkie, a także tłumaczenie dokumentów samochodowych.
 
Tłumaczenie zamówisz w 3 prostych krokach. Zacznijmy od darmowej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. 

tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego
JAK ZAMÓWIĆ?

3 KROKI
1. WYŚLIJ ZDJĘCIE
Jak zamówić tłumaczenie holendersko polskie?
Masz telefon z aparatem fotograficznym? Zrób zdjęcie dokumentom, które chcesz przetłumaczyć i wyślij z telefonu do nas maila na adres biuro@linguaforum.eu
2. POTWIERDŹ

Otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdź tym samym zlecenie. Twoje dokumenty otrzyma nasz najbardziej doświadczony tłumacz holenderskiego.

3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj wygodnie w domu aż wyślemy Ci tłumaczenie dokumentów holenderskich.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGO
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Tłumacz języka niderlandzkiego w dobrej cenie

  Rozliczenie bez niespodzianek

  Gwarantujemy stabilność ceny! Koszt podany przy wycenie nie wzrośnie po wykonaniu tłumaczenia. Cena tłumaczenia tekstu wskazana przy wycenie jest zawsze wiążąca! Tłumacz języka niderlandzkiego w dobrej cenie. 

  Od 15 lat sami zadowoleni klienci

  Tłumaczenia przysięgłe oraz każdy inny rodzaj tłumaczenia!

  Chcesz przetłumaczyć tekst techniczny, np. architektoniczny lub z branży budowlanej? Zakupiłeś sprzęt a instrukcja obsługi jest tylko w języku niderlandzkim? Masz podręcznik i nie wiesz, o co w nim chodzi? Twój klient w Holandii oczekuje abyś przetłumaczył mu zestawienie finansowo-księgowe lub sprawozdanie finansowe firmy? Oprócz tego tłumaczymy też opakowania produktów, teksty popularnonaukowe, dokumenty prawne, umowy, akty notarialne. Chciałbyś złożyć pozew w języku niderlandzkim lub przetłumaczyć wyrok? Ani tłumaczenia zwykłe, ani tłumaczenia specjalistyczne nie są dla nas wyzwaniem!

  Poniżej najdziesz przykładowe specjalizacje, w których wykonujemy tłumaczenia z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki:

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Artsiom Kr
  Artsiom Kr
  12. Maj, 2023.
  Bardzo zadowolony, polecam!
  Iga Nalewajko
  Iga Nalewajko
  10. Maj, 2023.
  Błyskawiczne tłumaczenie dokumentu. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie.
  Anna Dynowska
  Anna Dynowska
  7. Maj, 2023.
  Dziękuję bardzo za szybką i rzetelną współpracę. Polecam każdemu to biuro tłumaczeń
  Ted Pawlowski
  Ted Pawlowski
  28. Kwiecień, 2023.
  Very good price and excellent service. Highly recommended
  Dagmara Domusa
  Dagmara Domusa
  26. Kwiecień, 2023.
  Polecam firmę z całego serca! ❤️ Szybka realizacja, konkurencyjne ceny, sympatyczna obsługa klienta 👌 Nie ma co się zastanawiać, lepszej oferty się nie znajdzie 😊
  Julia
  Julia
  18. Kwiecień, 2023.
  Polecam każdemu! Ekspresowy termin realizacji! Dokument do tłumaczenia przesłany o 14 już o 19 był gotowy do odbioru! Stały i miły kontakt. Ceny bardzo konkurencyjne😁
  grzegorz bogusch
  grzegorz bogusch
  12. Kwiecień, 2023.
  Wszystko przebiegało sprawnie, bardzo dobry kontakt. Polecam!
  Malwina Biaduń
  Malwina Biaduń
  7. Kwiecień, 2023.
  Podjęłam próbę tłumaczenia dokumentów w Krakowie stacjonarnie, ponieważ zależało mi na czasie. Dokumenty zostały wycenione na tak wysoką kwotę oraz proces organizacji, był tak skomplikowany jakby nikomu nie zależało na zdobyciu klienta, a bardziej na ich zniechęceniu. Tak trafiłam na Państwa stronę, jestem zachwycona obsługą mailową, kompetentne, skrupulatne odpowiedzi, które zrozumie każdy nawet laik w tym temacie, ludzkie podejście do klienta. Tłumaczenie wykonane w trybie natychmiastowym dosłownie w 2 dni. Nawet biuro stacjonarnie nie oferowało takiego czasu realizacji. Polecam wszystkim serdecznie, fajnie jest się w końcu miło zaskoczyć w związku z usługami 🙂
  Mariia Romaniuk
  Mariia Romaniuk
  5. Kwiecień, 2023.
  Super wszystko dobrze i szybko