TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY WARSZAWA?

Tłumacz Warszawa

Tłumaczy przysięgły czy zwykły

Jaka jest różnica między tłumaczem przysięgłym a tłumaczem zwykłym? Najważniejsza różnica polega na tym, że tłumacz przysięgły jest jednocześnie zwykłym tłumaczem, tzn. że może wykonywać tłumaczenia zwykłe bez uwierzytelnienia. Natomiast zwykły tłumacz, żeby zostać tłumaczem przysięgły musi zdać egzamin Państwowy przy Ministerstwie Sprawiedliwości.

Kim jest tłumacz przysięgły? Warszawa ma dokładnie 1396 (stan na 13.03.2022) tłumaczy przysięgłych, którzy realizują tłumaczenia uwierzytelnione dla Sądów, firm i prywatnych osób. Tłumacz przysięgły jest zawodem zaufania publicznego. Praca tłumacza przysięgłego w skrócie polega na tym, że tłumaczy dokument z języka obcego na polski lub z polskiego na język obcy i poświadcza, że obie wersje językowe są tożsame, tzn. mówią o dokładnie tym samym. 

Tłumacz Warszawa

Tłumacz Warszawa

Nie musisz dalej szukać!

Tłumacz Warszawa to niewątpliwie hasło związane z naszym biurem tłumaczeń. Nasza agencja tłumaczeń działa w Warszawie od 2006 roku. Obecnie w Warszawie mieszka ponad 2 milionów osób. Niektóre źródła mówią nawet o ponad 3 mln osobach. Wśród mieszkańców Warszawy jest coraz więcej obcokrajowców oraz Polaków mieszkających lub pracujących poza Polską. Przekłada się to w oczywisty sposób na liczbę tłumaczy w Warszawie, ponieważ działa tu najwięcej tłumaczy w Polsce. W związku z tym hasło tłumacz Warszawa jest jednym z najczęściej wyszukiwanym słów kluczowych przez osoby poszukujących tłumacza w Warszawie.

Wykonujemy wszystkie tłumaczenia online w 3 prostych krokach.

3 PROSTE KROKI
1. Wyślij zdjęcie do darmowej wyceny*

Masz telefon z aparatem fotograficznym?

Podpowiedź:
W telefonie masz aparat fotograficzny i skonfigurowanego maila, z którego możesz wysłać do nas zdjęcia dokumentów, które chcesz przetłumaczyć.

*wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

2. POTWIERDŹ WYCENĘ

Na maila otrzymasz od nas wycenę z opcjami zapłaty. Wybierz dogodną dla siebie opcje i potwierdż tym samym zlecenie. Do wybory są następujące formy płatności: 

 • Szybka płatność przez Przelewy24
 • Tradycyjny przelw
 • Płatność kartą online
3. ODBIERZ TŁUMACZENIE

Zaczekaj w domu lub w biurze, aż kurier dostarczy tłumaczenie do paczkomatu lub pod Twoje drzwi.

agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducción jurada

Gwarantowana wycena

Cena nie wzrośnie po przetłumaczenia. Tyle ile podaliśmy w wycenie tyle tez finalnie będzie kosztował tłumacz Warszawa.


  WYBIERZ JĘZYK ŹRÓDŁOWY

  WYBIERZ JĘZYK DOCELOWY

  TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI*

  *TERMIN REALIZACJI

  WYBIERZ PLIKI, KTÓRE CHCESZ PRZETŁUMACZYĆ*


  *RODZAJ PLIKU  WYBIERZ JĘZYK NUMER 1

  WYBIERZ JĘZYK NUMER 2

  TO MA BYĆ TŁUMACZENIE ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  *ZWYKŁE CZY PRZYSIĘGŁE?

  Jeżeli nie masz pewności czy podczas spotkania powinien być obecny tłumacz przysięgły czy też nie, to opisz w wiadomości na dole formularza w kilku słowach w jakich okolicznościach Twoje tłumaczenie ustne ma się odbyć. Na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie.

  TERMIN TŁUMACZENIA USTNEGO

  GODZINA ROZPOCZĘCIA

  GODZINA ZAKOŃCZENIA

  PODAJ LOKALIZACJE TŁUMACZENIA USTNEGOW
  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  *pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dan wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  Jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

  Tłumacz Warszawa?

  Wyślij nam swoje dokumenty. W ciągu 30 min. otrzymasz od nas zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę w Polsce. 

  Biuro tłumaczeń zadowolonych klientów

  Opinie naszych klientów

  5/5
  Tanio, szybko i z gwarancją

  Tłumacz Warszawa
  zgodnie z oczekiwaniami

  W przypadku tłumaczeń zwykłych lokalizacja tłumacza jest drugorzędna. Najważniejsza jest cena, jakość oraz doświadczenie i specjalizacja danego tłumacza. Dzięki pełnej komputeryzacji naszego biura współpracujemy z tłumaczami na całym świecie. Jesteśmy w stanie wykonać w zasadzie każde tłumaczenie, niezależnie od specjalizacji czy kombinacji językowej. Jeżeli szukasz tłumacza w Warszawie to dobrze trafiłeś. Biuro tłumaczeń Warszawa sprosta Twoim wysokim oczekiwaniom. 

  Stosujemy ceny ryczałtowe, które uwzględniają rabaty np. za powtórzenia lub standaryzowane dokumenty. Po uzgodnieniu z klientem i tłumaczem cena pozostaje niezmienna. 

  Należy jednak pamiętać, że tłumacz Warszawa wykonujemy tłumaczenia w wielu językach, ponieważ współpracujemy z inwestorami z całego świata.

  tłumacz przysięgły warszawa

  Czy tłumacz Warszawa jest tłumaczem przysięgłym??

  Tłumacz Warszawa jest przygotowany do poświadczenia tłumaczeń pieczęcią i podpisem. Nasi tłumacze przysięgli są na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  tłumacz polsko arabski tłumacz arabski tłumacz przysięgły arabskiego tłumacz arabsko polski polski arabski tłumacz język arabski tłumacz
  najlepsza cena w Polsce
  Tłumacz Warszawa online w najlepszej cenie na rynku

  Dbając o Twoje bezpieczeństwo i szanując czas wprowadziliśmy rozwiązania, dzięki któremu każde zlecenie zlecisz bez konieczności przychodzenia do naszego biura tłumaczeń. Każdy rodzaj tłumaczenia zamówisz bez wychodzenia z domu. Wyślij do nas zapytanie pocztą elektroniczną lub zadzwoń. Koordynator biura tłumaczeń uzgodni z Tobą wszystkie szczegóły. Po Twojej akceptacji zlecenia tłumacz niezwłocznie rozpocznie realizacje tłumaczenia. Jeśli wymagane jest tłumaczenie przysięgłe, otrzymasz je pocztą lub kurierem.

  Większość naszych projektów jest tłumaczona z angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

  Dlaczego mamy najlepszą cenę na tłumacz Warszawa?

  Odpowiedź jest prosta. Tradycja, doświadczenie i ugruntowane kontakty biznesowe. Biuro tłumaczeń Linguaforum istnieje od 2006 roku. Kierując się zasadą popytu i podaży wypracowaliśmy z najlepszymi tłumaczami atrakcyjne warunki współpracy.

  Rynek ten wymaga zaangażowania wszechstronnych specjalistów językowych, którzy przetłumaczą różnego rodzaju dokumenty nienagannie, profesjonalnie i szybko.

  Jak zamówić tłumacze Warszawa?

  3 proste kroki od wyceny do realizacji tłumaczenia

  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  WYCENA

  sprawdź szczegóły >>

  DARMOWA WYCENA

  Wyślij zdjęcie lub skan dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. W przypadku tłumaczenia ustnego wyślij nam krótki opis zlecenia oraz termin i lokalizacje tłumaczenia. W ciągu 30 min otrzymasz zupełnie darmową i niezobowiązującą ofertę.
  Zamów wycenę
  biuro tłumaczeń agencja tłumaczeń tłumacz przysięgły tłumaczenie przysięgłe

  PŁATNOŚĆ

  sprawdź szczegóły >>

  WYGODNA PŁATNOŚĆ

  Za tłumaczenie zapłacisz przelewem bankowym, szybkim przelewem lub Blikiem przez Przelewy24, gotówka oraz kartą w naszym biurze tłumaczeń lub przez PayPal. Wszystkie szczegóły dotyczące opcji płatności otrzymasz w mailu z wyceną tłumaczenia.
  agencia de traducciones oficina de traducciones traductor jurado traducciones juradas

  REALIZACJA + DOSTAWA

  sprawdź szczegóły >>

  SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA KURIEREM

  Tłumaczenia realizujemy od ręki. Termin realizacji zależy od objętości dokumentu. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy kurierem, a tłumaczenie zwykłe otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
  Sprawdź termin realizacji

  TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY WARSZAWA

  W naszym biurze zlecisz również tłumaczenie przysięgłe. Takie tłumaczenia są wykonywane wyłącznie przez tłumacza z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Nasi dedykowani koordynatorzy projektów są zobowiązani, aby wybrany został najlepszy tłumacz przysięgły Warszawa, biorąc przy tym pod uwagę szczególny charakter Twoich wymagań.

  Pamiętaj też, że współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi na terenie całej Polski. Jeżeli w Warszawie nie będzie dostępny tłumacz przysięgły danego języka to wówczas wskażemy tłumacza ustnego najbliżej położonego. Zawsze poszukujemy rozwiązań z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Twoje tłumaczenie jest w dobrych rękach.  

  Naszym celem jest Twoje zadowolenie

  Poproś o bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczeń