//wp-content/themes/linguaforum/page.php
  +48 600 00 44 66
     facebook icon   google icon twitter icon
 

TŁUMACZENIA JĘZYK ANGIELSKI

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski?

Od 2006 roku wykonaliśmy dla naszych klientów tysiące tłumaczeń w obrębie języka Angielskiego

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia pisemne i ustne.  Realizujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne.

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego realizowane są przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Przekład jest uwierzytelniany pieczęcią imienną tłumacza i jego podpisem.

Tłumaczenia ustne to tłumaczenia konferencyjne, które dzielimy na tłumaczenia konsekutywne (następcze) i tłumaczenia symultaniczne (równoległe), określane również jako tłumaczenia kabinowe.

Tłumaczenia specjalistyczne na język angielski realizowane są przez native speakerów. Do nich zaliczamy m.in. tłumaczenia medyczneekonomiczne, prawnicze, naukowe, informatyczne, marketingowe i SAP oraz przekład literacki i przekład poezji.

Tłumaczymy również teksty zwykłe, które nie wymagają uwierzytelnienia, takie np. jak korespondencja, strony www, prezentacje firmy, materiały reklamowe, artykuły prasowe, dokumentacje techniczne, ścieżki dialogowe, filmy reklamowe i fabularne, oraz wszelkie inne dokumenty.

Tłumaczenia ustne przysięgłe języka angielskiego wymagane są np. w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ślubu, u notariusza przy zawieraniu umów, przy zakupie nieruchomości lub w Sądzie podczas rozprawy sądowej.

Z tłumaczeń ustnych zwykłych korzysta się na konferencjach międzynarodowych, w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach z udziałem obcokrajowców. Tłumaczenia ustne dzielą się na tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane oraz de liaison („zdanie po zdaniu”).

 

Angielski jest językiem urzędowym m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Stanach Zjednoczonych oraz w większości jej byłych kolonii i dominiów, m.in. w Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.

 

 

Zadzwoń: +48 600 00 44 66
– chętnie odpowiemy Twoje na pytania

Zamów bezpłatną wycenę
i rozpocznij współpracę już dziś!